lampion papírový 16cm, s klipem, na svíčku, MY PARTY mix dekorů
Kód: MA-369893
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Papírový lampion MY PARTY ve tvaru válce o průměru 16 cm. Na dně lampionu jsou kovové manžety pro uchycení svíčky, 2 dekory.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nápoje |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 8591022397305 |
| Hloubka přepravní: | 23 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,038 kg |
| Objem přepravní: | 0,138 dm3 |
| Šířka přepravní: | 20 cm |
| Výška přepravní: | 0,3 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
