lednice KRIOS chladicí 25l 37x23x39cm, mix barev
Kód: MA-581081
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
rozměr (Š x H x V): 37 x 23 x 39 cm objem: 25 l mix barev Chladící lednice KRIOS je skvělý a praktický pomocník na delší cestu na dovolenou, potraviny a nápoje zůstanou v ledničce příjemně vychlazené.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chladící boxy a termo tašky |
|---|---|
| Hmotnost: | 3 kg |
| EAN: | 8008133007080 |
| Délka: | 39 cm |
| Hloubka přepravní: | 39 cm |
| Hmotnost: | 3 kg |
| Hmotnost přepravní: | 3 kg |
| Model roku: | 0 |
| Napájení: | ne |
| Objem: | 25 l |
| Objem přepravní: | 34,983 dm3 |
| Pasivní box: | ano |
| Šířka: | 37 cm |
| Šířka přepravní: | 39 cm |
| Výška: | 39 cm |
| Výška přepravní: | 23 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
