lednice KRIOS chladicí 32l 40x30x40cm, mix barev
Kód: MA-581083
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
rozměr (Š x H x V): 40 x 30 x 40 cm objem: 32 l mix barev Chladící lednice KRIOS je skvělý a praktický pomocník na delší cestu na dovolenou, potraviny a nápoje zůstanou v ledničce příjemně vychlazené.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chladící boxy a termo tašky |
|---|---|
| Hmotnost: | 3 kg |
| EAN: | 8008133007097 |
| Délka: | 30 cm |
| Hloubka přepravní: | 39,5 cm |
| Hmotnost: | 3 kg |
| Hmotnost přepravní: | 3 kg |
| Model roku: | 0 |
| Napájení: | ne |
| Objem: | 32 l |
| Objem přepravní: | 60,0795 dm3 |
| Pasivní box: | ano |
| Šířka: | 40 cm |
| Šířka přepravní: | 39 cm |
| Výška: | 40 cm |
| Výška přepravní: | 39 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
