lehátko kojenecké koupel.50x26cm textilní mix dekorů
Kód: MA-246001
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Kojenecké koupelové lehátko 50 x 26 cm, textilní, mix dekorů. rozměry: 50 x 26 cm materiál: textilní potah mix dekorů Dětské koupací lehátko usnadní manipulaci s dítětem ve vaničce.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stoličky a skřínky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.43 kg |
| EAN: | 8594019480011 |
| Hloubka přepravní: | 60 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,43 kg |
| Objem přepravní: | 41,34 dm3 |
| Šířka přepravní: | 26 cm |
| Typ: | lehátko do vany |
| Výška přepravní: | 26,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
