lihoměr 20-96%
Kód: MA-260001
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Rozsah: 20-96 % Délka: 210 mm Lihoměr se používá k měření obsahu alkoholu v destilátu v %. Pokud má měřená kapalina 20 °C, pak měření probíhá nejpřesněji. Doporučujeme lihoměr vždy po skončení měření opláchnout čistou vodou.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Demižóny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 8591539000866 |
| Hloubka přepravní: | 2 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,024 kg |
| Objem přepravní: | 0,084 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 2 cm |
| Výška přepravní: | 21 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
