lihoměr s teploměrem
Kód: MA-260002
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Lihoměr se používá k měření obsahu alkoholu v destilátu v %. Pokud má měřená kapalina 20 °C, pak měření probíhá nejpřesněji. Lihoměr s teploměrem smí být používán do teploty max. 35 °C a skladován do max. 40 °C. Doporučujeme lihoměr vždy po skončení měření opláchnout čistou vodou.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Demižóny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.35 kg |
| EAN: | 8595181401361 |
| Hloubka přepravní: | 0,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,35 kg |
| Objem přepravní: | 0,0375 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 5 cm |
| Výška přepravní: | 15 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
