lis na česnek 15,5cm kov. CULINARIA GREY
Kód: MA-287481
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Lis na česnek 15,5 cm, kov., CULINARIA GREY. délka: 15,5 cm materiál: slitina hliníku barva: šedá Lis na česnek CULINARIA Grey se jistě stane praktickým pomocníkem ve vaší kuchyni. Lis je vyrobený z odolné slitiny hliníku s povrchovou úpravou. Mřížku lze jednoduše vyčistit od zbytků česneku.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské náčiní |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| EAN: | 8591022617465 |
| Hloubka přepravní: | 16 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,08 kg |
| Objem přepravní: | 0,336 dm3 |
| Šířka přepravní: | 6 cm |
| Výška přepravní: | 3,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
