lis na česnek 15,5cm kov. CULINARIA
Kód: MA-369799
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Lis na česnek 15,5 cm, kov. CULINARIA. délka: 15,5 cm materiál: slitina zinku s povrchovým chromováním Lis na česnek můžete použít také jako odpeckovač a louskáček.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské náčiní |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.16 kg |
| EAN: | 8591022344477 |
| Barva: | stříbrná |
| Hloubka přepravní: | 21 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,16 kg |
| Kuchyňské pomůcky: | nástroje |
| Materiál: | kov |
| Objem přepravní: | 0,378 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka přepravní: | 6 cm |
| Typ: | kuchyňské pomůcky |
| Typ nástroje: | lis na česnek |
| Výška přepravní: | 3 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
