lis na česnek 15cm kov.s čističem PH
Kód: MA-210231
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Lis na česnek 15 cm kov., s čističem PH. délka: 15 cm materiál: kov plastový čistič Klasický lis na česnek je vítaným pomocníkem v každé kuchyni. Česnek jednoduše vložíte do prohlubně s dirkami a stlačením prolisujete. Pro pomoc s čištěním je součástí balení také plastový čistič. Lis je vyroben z kovu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské náčiní |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| EAN: | 8590280001122 |
| Barva: | nerezová |
| Hloubka přepravní: | 70 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,124 kg |
| Materiál: | kov |
| Objem přepravní: | 11,9 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka přepravní: | 8,5 cm |
| Typ: | kuchyňské pomůcky |
| Typ nástroje: | lis na česnek |
| Výška přepravní: | 20 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
