lis na česnek 18,5cm nerez
Kód: MA-399884
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
délka: 18,5 cm materiál: nerez očko k zavěšení Lis na česnek je vynikající pomocník pro snadné lisování stroužků česneku.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náčiní a pomůcky pro pečení |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.15 kg |
| EAN: | 8590419400659 |
| Barva: | nerezová |
| Hloubka přepravní: | 3 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,15 kg |
| Materiál: | nerez |
| Objem přepravní: | 0,324 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka přepravní: | 6 cm |
| Typ: | kuchyňské pomůcky |
| Typ nástroje: | lis na česnek |
| Výška přepravní: | 18 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
