lis na česnek APETIT 15cm kov.
Kód: MA-287480
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Lis na česnek APETIT 15 cm kov. délka: 15 cm materiál: slitina hliníku Lis na česnek APETIT je vyroben z lehkého a odolného materiálu. Lis můžete použít také jako odpeckovač a louskáček.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské náčiní |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| EAN: | 8591022416808 |
| Hloubka přepravní: | 20 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,08 kg |
| Objem přepravní: | 0,42 dm3 |
| Šířka přepravní: | 7 cm |
| Výška přepravní: | 3 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
