lis na česnek LUX COLOR 15cm kov. mix barev
Kód: MA-210235
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Lis na česnek LUX COLOR 15 cm, kov. mix barev. délka: 15 cm materiál: kov mix barev: vanilka, tmavá antika Klasický lis na česnek je vítaným pomocníkem v každé kuchyni. Česnek jednoduše vložíte do prohlubně s dirkami a stlačením prolisujete. Lis je vyroben z kovu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské náčiní |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.13 kg |
| EAN: | 8590280056221 |
| Hloubka přepravní: | 3,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,134 kg |
| Objem přepravní: | 0,714 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka přepravní: | 8,5 cm |
| Typ: | lis na česnek |
| Výška přepravní: | 24 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
