lis na citrón 13x6,5cm skleněný
Kód: MA-369630
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
rozměry: 13 x 6,5 cm materiiál: sklo Slouží k vymačkávání šťávy z pomerančů, citronů, limetek a mandarinek. Je vybaven hubičkou pro snadné vylévání.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.24 kg |
| EAN: | 026102751466 |
| Hloubka přepravní: | 14 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,24 kg |
| Objem přepravní: | 1,274 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 13 cm |
| Výška přepravní: | 7 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
