lis na citrusy s miskou 0,3l sklo/PH mix barev
Kód: MA-266118
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Lis na citrusy s miskou 0,3 l, sklo / PH mix barev. objem: 0,3 l průměr: 8,5 cm šířka: 12 cm výška: 11,5 cm materiál: sklo, plast mix barev: modrá, růžová, šedá, bordová Odšťavňovač na citrusy DARA, slouží k vymačkávání šťávy z pomerančů, citronů, limetek a mandarinek. Díky praktickému designu můžete čerstvou šťávu servírovat přímo z odšťavňovače. myčka: víčko ne, tělo anoDoplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské náčiní |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8591022537855 |
| Hloubka přepravní: | 11 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,199 kg |
| Objem přepravní: | 1,1385 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 9 cm |
| Výška přepravní: | 11,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
