lis na citrusy s miskou DARA 0,425l sklo/PH mix barev
Kód: MA-326968
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Lis na citrusy s miskou 0,425 l, sklo / PH mix barev. objem: 0,425 l průměr: 8,5 cm výška 14 cm materiál: sklo, plast mix barev: růžová, mint, žlutá Odšťavňovač na citrusy DARA, slouží k vymačkávání šťávy z pomerančů, citronů, limetek a mandarinek. Díky praktickému designu můžete čerstvou šťávu servírovat přímo z odšťavňovače. myčka: víčko ne, tělo anoDoplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské náčiní |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.24 kg |
| EAN: | 8590419114266 |
| Hloubka přepravní: | 8,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,24 kg |
| Objem přepravní: | 0 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 12 cm |
| Výška přepravní: | 14 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
