lis na citrusy s miskou PH mix barev
Kód: MA-225201
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Lis na citrusy s miskou, PH mix barev. materiál: plast mix barev: žlutá, zelená, červená, oranžová Klasický lis na citrony, popř. limetky, mandarinky a podobné citrusy. Šťáva vytéká do misky, která je součástí tohoto lisu. Za pomocí tlaku na špičku výrobku docílíte lisování šťávy právě do této misky, ze které pak jednoduše šťávu přelijete do skleničky. Vyroben z plastu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské náčiní |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| EAN: | 8590221421002 |
| Hloubka přepravní: | 51 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,07 kg |
| Objem přepravní: | 16,524 dm3 |
| Šířka přepravní: | 9 cm |
| Výška přepravní: | 36 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
