lis na citrusy s miskou TASTY 20x15x8cm PH
Kód: MA-287479
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Lis na citrusy s miskou TASTY, 20 x 15 x 8 cm, PH. rozměry: 20 x 15 x 8 cm materiál: plast Lis na citrusy CULINARIA je praktickým pomocníkem pro snadné vymačkaní šťávy z citronu, pomeranče nebo mandarinky.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské náčiní |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| EAN: | 8591022610992 |
| Hloubka přepravní: | 19 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,08 kg |
| Objem přepravní: | 1,995 dm3 |
| Šířka přepravní: | 14 cm |
| Výška přepravní: | 7,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
