lis na citrusy silikon ČRV CULINARIA
Kód: MA-287597
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Silikonový odšťavňovač na citrusy CULINARIA red, rozměry: délka 13,9 cm, šířka 9,8 cm, výška 6,2 cm, vynikající pro snadné a rychlé odšťavňování citronů, pomerančů atd. Miska má výlevku pro získanou šťávu. Silikon je velmi populární materiál, který pro své jedinečné vlastnosti našel své uplatnění i v kuchyni. Vyrábí se z něj různé druhy forem na pečení, vály a válečky na těsto, stěrky, mašlovačky, různé druhy kuchyňské náčiní a mnohé další výrobky.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské náčiní |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| EAN: | 8591022344538 |
| Hloubka přepravní: | 22 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,065 kg |
| Objem přepravní: | 1,32 dm3 |
| Šířka přepravní: | 10 cm |
| Výška přepravní: | 6 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
