lívanečník 24cm, 4 lívance nepřiln. povrch GRANITE Brown
Kód: MA-266106
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Lívanečník 24 cm, 4 lívance, nepřilnavý povrch, GRANITE Brown. průměr: 24 cm materiál: uhlíkové ocel s nepřilnavým povrchem síla materiálu: 0,7 mm barva: hnědá materiál rukojeti: plast rukojeť s otvorem pro možnost zavěšení Pánev na 4 lívance GRANITE Brown. elektrika: ano plyn: ano sklokeramika: ano indukce: ne myčka: neDoplňkové parametry
| Kategorie: | Nepřilnavé |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.41 kg |
| EAN: | 8591022524848 |
| Hloubka přepravní: | 40 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,405 kg |
| Objem přepravní: | 6,24 dm3 |
| Šířka přepravní: | 26 cm |
| Výška přepravní: | 6 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
