lívanečník ALIVIA 26cm, 4 lívance, nepřilnavý povrch
Kód: MA-369395
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
lívanečník ALIVIA 26 cm, 4 lívance, nepřilnavý povrch průměr: 26 cm materiál: vnitřní nepřílnavý povrch Whitford Xylan průměr lívanců: 10 cm Je vhodná na všechny typy sporáků včetně indukce. Lívanečník můžeme použít na přípravu lívanečků, volských ok a bramboráků o průměru 10 cm.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nepřilnavé |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.18 kg |
| EAN: | 8591022408162 |
| Barva: | černá |
| Elektrický ohřev: | Ano |
| Hloubka přepravní: | 48 cm |
| Hmotnost přepravní: | 1,18 kg |
| Indukční ohřev: | ano |
| Nepřilnavý povrch: | Ano |
| Objem přepravní: | 9,072 dm3 |
| Plynový ohřev: | Ano |
| Průměry: | 26 |
| Šířka přepravní: | 27 cm |
| Typ pánve: | lívanečník |
| Výška přepravní: | 7 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
