lívanečník ALIVIA 26cm, 7 lívanců, nepřilnavý povrch
Kód: MA-287605
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Lívanečník ALIVIA 26 cm, 7 lívanců, nepřilnavý povrch. průměr: 26 cm nepřilnavý povrch Hliníková litá pánev na 7 lívanců ALIVIA Smile má vnitřní nepřílnavý povrch a je vhodná na všechny typy sporáků včetně indukce. Lívanečník s dětskými motivy na dnu pánve, můžeme použít na přípravu lívanečků, volských ok a bramboráků o průměru 8 cm.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nepřilnavé |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.14 kg |
| EAN: | 8591022609736 |
| Hloubka přepravní: | 48 cm |
| Hmotnost přepravní: | 1,14 kg |
| Objem přepravní: | 9,408 dm3 |
| Šířka přepravní: | 28 cm |
| Výška přepravní: | 7 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
