lívanečník APETIT 29cm, 7 lívanců, nepřilnavý povrch
Kód: MA-368553
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Lívanečník na 7 lívanců. průměr: 29 cm materiál: uhlíková ocel s nepřilnavým povrchem síla materiálu: 0,5 mm plastová rukojeť s otvorem pro možnost zavěšení Lívanečník můžeme použít na přípravu lívanečků, volských ok a bramboráků.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nepřilnavé |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.37 kg |
| EAN: | 8591022354650 |
| Barva: | černá |
| Hloubka přepravní: | 45 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,37 kg |
| Nepřilnavý povrch: | Ano |
| Objem přepravní: | 7,425 dm3 |
| Šířka přepravní: | 30 cm |
| Typ pánve: | lívanečník |
| Výška přepravní: | 5,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
