lívanečník BSE 24cm
Kód: MA-166017
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
průměr: 24 cm síla plechu: 2 mm hmotnost: 1,54 kg poklice: ne Lívanečník BSE 24 cm pro snadnou přípravu lívanců je z řady jedinečného smaltovaného nádobí, které se po generace používá ve většině českých domácností. Uvnitř je nanesen typický, tmavě modrý smalt a vně výrobku je, pro toto nádobí, charakteristická plasticita. Nádobí BSE je určené pro ty, kdo upřednostňují tradici a dlouholetou životnost nádobí. Výhody smaltovaného nádobí: - vhodné na indukci a všechny ostatní typy sporáků - vhodné do myčky nádobí - jeho hladký povrch se dobře čistí a omezuje množení bakterií - neuvolňuje žádné chemické látky při přípravě pokrmů - zabraňuje pronikání škodlivých látek a alergenů - bezpečné pro děti a osoby náchylné k alergiím - zaručuje 100 % zdravotně nezávadné vaření - dobře rozvádí teplo a vaření je tak energeticky úspornější - má tvrdý neporézní povrch odolný proti poškrábání - vhodným používáním doslova vydrží po generace - recyklovatelné jako kovový šrotDoplňkové parametry
| Kategorie: | Smaltované |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.54 kg |
| EAN: | 8590191148305 |
| Hloubka přepravní: | 24 cm |
| Hmotnost přepravní: | 1,54 kg |
| Objem přepravní: | 3,48 dm3 |
| Šířka přepravní: | 29 cm |
| Typ pánve: | lívanečník |
| Výška přepravní: | 5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
