lívanečník GRANITE BROWN Smile 26cm, 7 lívanců, nepřilnavý povrch
Kód: MA-267296
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Lívanečník GRANITE BROWN Smile 26 cm, 7 lívanců, nepřilnavý povrch. průměr: 26 cm hloubka: 3,5 cm pánev má 7 forem na lívance průměr 1 formy: 8 cm materiál: hliník tloušťka stěny: 2 mm tloušťka dna: 4 mm barva: hnědá délka rukojeti: 26 cm materiál rukojeti: bakelit Pánev na 7 lívanců s nepřilnavým povrchem GRANITE BROWN Smile. Litá hliníková pánev na lívance GRANITE BROWN určená na lívance. Pánev je opatřena vnitřním 2vrstvý nepřilnavým povrchem, v hnědém mramoru, a indukčním dnem s 2vrstvým žáruvzdorným nástřikem. elektrika: ano plyn: ano sklokeramika: ano indukce: ano myčka: ano mikrovlnka: ne trouba: neDoplňkové parametry
| Kategorie: | Nepřilnavé |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.14 kg |
| EAN: | 8591022596531 |
| Hloubka přepravní: | 48 cm |
| Hmotnost přepravní: | 1,14 kg |
| Objem přepravní: | 8,424 dm3 |
| Šířka přepravní: | 27 cm |
| Výška přepravní: | 6,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
