lopatka 17,5cm Al
Kód: MA-395221
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
lopatka 17,5cm Al - lopatka je vyrobena z hliníku, díky tomu je lehká a snadno s ní naberete jakékoliv sypké produkty. - použití hliníkové naběračky v kontaktu s potravinami je zcela bezpečné - je ideální jak pro catering, tak pro domácí použití Rukojeť je profilována tak, aby vám pohodlně padla do ruky. Lopatka nerezaví a měření s ní je přesné. Lopatku nepoužívejte na slané a kyselé potraviny. - rozměry lopatky bez rukojeti: 8,5 x 5 x 3,5 cm - délka včetně rukojeti: 17,5 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Příprava potravin |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 5903313427593 |
| Hloubka přepravní: | 5,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,045 kg |
| Objem přepravní: | 0,317625 dm3 |
| Šířka přepravní: | 17,5 cm |
| Výška přepravní: | 3,3 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
