lopatka 22cm Al
Kód: MA-395223
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
lopatka 22cm Al - lopatka je vyrobena z hliníku, díky tomu je lehká a snadno s ní naberete jakékoliv sypké produkty. - použití hliníkové naběračky v kontaktu s potravinami je zcela bezpečné - je ideální jak pro catering, tak pro domácí použití Rukojeť je profilována tak, aby vám pohodlně padla do ruky. Lopatka nerezaví a měření s ní je přesné. Lopatku nepoužívejte na slané a kyselé potraviny. - rozměry lopatky bez rukojeti: 4x14,5x7,8cm - délka včetně rukojeti: 22 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Příprava potravin |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.88 kg |
| EAN: | 5907558733167 |
| Hloubka přepravní: | 7,8 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,88 kg |
| Objem přepravní: | 0,6864 dm3 |
| Šířka přepravní: | 22 cm |
| Výška přepravní: | 4 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
