lopatka 25cm PH
Kód: MA-581201
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Lopatka 25 cm, PH. délka: 25 cm materiál: plast Dobře tvarovaná ruční lopatka je ideální pro použití v gastronomickém a potravinářském odvětví pro přesun složek potravin (koření, mouka, strouhanka a jiné).Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příprava potravin |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| EAN: | 8008133025312 |
| Barva: | bílá |
| Hloubka přepravní: | 25 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,06 kg |
| Materiál: | plast |
| Objem přepravní: | 1,35 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka přepravní: | 9 cm |
| Typ nástroje: | naběračka |
| Výška přepravní: | 6 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
