lopatka 35cm PH
Kód: MA-581205
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Lopatka 35 cm, PH. délka: 35 cm materiál: plast Dobře tvarovaná ruční lopatka je ideální pro použití v gastronomickém a potravinářském odvětví pro přesun složek potravin (koření, mouka, strouhanka a jiné).Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příprava potravin |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| EAN: | 8008133002559 |
| Barva: | bílá |
| Hloubka přepravní: | 35 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,12 kg |
| Materiál: | plast |
| Objem přepravní: | 2,73 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka přepravní: | 13 cm |
| Typ nástroje: | naběračka |
| Výška přepravní: | 6 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
