lopatka BRILLANTE 9cm dřev.
Kód: MA-267610
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Lopatka BRILLANTE 9 cm, dřevěná. délka: 9 cm šířka: 9 cm materiál: bukové dřevo Lopatka BANQUET Brillante, provedení natur v kvalitním zpracování.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské náčiní |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.01 kg |
| EAN: | 8590419033611 |
| Hloubka přepravní: | 9 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,01 kg |
| Objem přepravní: | 0,0675 dm3 |
| Šířka přepravní: | 3 cm |
| Výška přepravní: | 2,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
