lopatka na dort COLETTE nerez
Kód: MA-368927
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Lopatka na dort COLETTE. materiál: nerez 14/1, povrch lesklý délka: 24,5 cm síla nerezi: 1,70 mm povrchová úprava: hand polishDoplňkové parametry
| Kategorie: | Příbory |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8591022361924 |
| Hloubka přepravní: | 28 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,104 kg |
| Objem přepravní: | 0,84 dm3 |
| Šířka přepravní: | 5 cm |
| Výška přepravní: | 6 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
