lopatka na led 0,2l nerez
Kód: MA-232170
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
materiál: nerez objem: 0,2 l Díky lopatce snadno nabereme velké množství ledu a rozhodně by neměla chybět v každé domácnosti.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příbory |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.18 kg |
| EAN: | 8590419232250 |
| Hloubka přepravní: | 25 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,178 kg |
| Objem přepravní: | 1,025 dm3 |
| Šířka přepravní: | 8,2 cm |
| Výška přepravní: | 5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
