lopatka na mouku 21cm PH mix barev
Kód: MA-245315
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Lopatka na mouku 21 cm, PH mix barev. materiál: plast délka: 21 cm mix barev: červená, bílá, granit Lopatka je určená k nabirání mouky nebo jakékoliv jiné potraviny. Otvor na konci lopatky umožňuje její zavěšení.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příprava potravin |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| EAN: | 8595096910972 |
| Hloubka přepravní: | 7 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,4 kg |
| Objem přepravní: | 1,05 dm3 |
| Šířka přepravní: | 25 cm |
| Výška přepravní: | 6 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
