lopatka na potraviny sada 3díl. PH
Kód: MA-386396
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Lopatka na potraviny sada 3díl. PH. sada obsahuje 3 lopatky: - 210 x 75 x 55 mm - 180 x 65 x 45 mm - 160 x 55 x 35 mm materiál: plast mix barev v sadě: zelená, světle zelená, krémová Lopatka je určená k nabirání mouky nebo jiných sypkých potravin.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příprava potravin |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| EAN: | 8711295240638 |
| Hloubka přepravní: | 9 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,065 kg |
| Objem přepravní: | 1,35 dm3 |
| Šířka přepravní: | 6 cm |
| Výška přepravní: | 25 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
