lopatka na smetí (0,6mm) lak.dřev.rukojeť
Kód: MA-212013
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Lopatka na smetí (0,6 mm), lakovaná, dřev. rukojeť. materiál: lakovaný ocelový plech, dřevěná rukojeť, plastová hrana tloušťka plechu: 0,6 mm Odolná lopatka na smetí, vyrobena ze slabého plechu. Pro snadnější nametení prachu, je lopatka dodávaná s plastovou hranou.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zametače, smetáky, kartáče |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.39 kg |
| EAN: | 8595004120486 |
| Hloubka přepravní: | 5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,394 kg |
| Objem přepravní: | 5,4 dm3 |
| Šířka přepravní: | 24 cm |
| Typ nářadí na grilování: | lopatka / obracečka |
| Výška přepravní: | 45 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
