lopatka na smetí (0,7mm) lak.dřev.rukojeť
Kód: MA-612021
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Lopatka na smetí (0,7 mm), lakovaná, dřev. rukojeť materiál: lakovaný ocelový plech, dřevěná rukojeť, plastová hrana tloušťka plechu: 0,7 mm Odolná lopatka na smetí, vyrobena ze slabého plechu. Loparka je vhodná pro snadnější nametení prachu Je dodávaná s plastovou hranou.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zametače, smetáky, kartáče |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.43 kg |
| EAN: | 8595088380479 |
| Hloubka přepravní: | 4 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,43 kg |
| Objem přepravní: | 4,418 dm3 |
| Šířka přepravní: | 23,5 cm |
| Výška přepravní: | 47 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
