lopatka na smetí (0,7mm) lak.
Kód: MA-612031
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Lopatka na smetí (0,7 mm), lakovaná. materiál: lakovaný ocelový plech tloušťka plechu: 0,7 mm Odolná lopatka na smetí, vyrobena z plechu. Lopatka je vhodná pro snadnější nametení prachu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zametače, smetáky, kartáče |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.41 kg |
| EAN: | 8595088380448 |
| Hloubka přepravní: | 4 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,41 kg |
| Objem přepravní: | 3,619 dm3 |
| Šířka přepravní: | 23,5 cm |
| Výška přepravní: | 38,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
