lopatka na smetí slabá Zn
Kód: MA-612055
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Lopatka na smetí slabá Zn Materiál: zinkovaný plech Odolná lopatka na smetí, vyrobena z plechu. Lopatka na smetí je nezbytný pomocník při úklidu celé domácnosti.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zametače, smetáky, kartáče |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.23 kg |
| EAN: | 8595088380455 |
| Hloubka přepravní: | 10 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,23 kg |
| Objem přepravní: | 7,7 dm3 |
| Šířka přepravní: | 22 cm |
| Výška přepravní: | 35 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
