lopatka roztírací 30x3,5cm APETIT nerez
Kód: MA-369077
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Roztírací lopatka APETIT nerez. rozměry: 30 x 3,5 cm materiál: nerez Lopatka APETIT je vynikajícím pomocníkem pro roztírání krémů na dortech. Je opatřena praktickým očkem pro možnost zavěšení, snadno se udržuje, lze mýt v myčce na nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské nože |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| EAN: | 8591022385401 |
| Hloubka přepravní: | 34 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,072 kg |
| Objem přepravní: | 0,306 dm3 |
| Šířka přepravní: | 6 cm |
| Výška přepravní: | 1,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
