lopatka s gumou AZUR PH mix barev
Kód: MA-394349
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Lopatka s gumou AZUR, PH mix barev. materiál: plast mix barev Lopatka má gumovou hranu pro lepší nabírání smetí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zametače, smetáky, kartáče |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.01 kg |
| EAN: | 5903355118879 |
| Hloubka přepravní: | 7 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,01 kg |
| Objem přepravní: | 4,557 dm3 |
| Šířka přepravní: | 31 cm |
| Výška přepravní: | 21 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
