lopatka servírovací 33cm HANDY nylon
Kód: MA-287580
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Lopatka servírovací 33 cm, HANDY, nylon. délka: 33 cm materiál: nylon Servírovací lopatka HANDY je vyrobená z kvalitního nylonu. Je vhodná pro všecny druhy nádobí, zejména na výrobky s nepřilnavým povrchem. Lopatka má mnoho využití, např. na servírování a krájení dezertů, roztírání polev na moučníky, dorty a zároveň ji lze použít jako obracečku na palačinky nebo omelety. Její zaoblený tvar umožňuje jednoduché vytření různých krémů nebo našlehaných bílků z misky.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské nože |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 8591022620137 |
| Hloubka přepravní: | 33 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,03 kg |
| Objem přepravní: | 0,0264 dm3 |
| Šířka přepravní: | 4 cm |
| Výška přepravní: | 0,2 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
