lopatka velká 11cm dřev.
Kód: MA-253987
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
velikost: 11 cm materiál: dřevo Naběračka je zhotovená z bukového dřeva. Lopatka je vhodnou variantou k nabírání soli, koření a dalších sypkých produktů. Vyrobeno v ČR.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské náčiní |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 8595054866211 |
| Hloubka přepravní: | 3 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,018 kg |
| Objem přepravní: | 0,099 dm3 |
| Šířka přepravní: | 3 cm |
| Výška přepravní: | 11 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
