loupač česneku 13cm silikon mix barev
Kód: MA-394235
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Loupač česneku 13 cm, silikon mix barev. délka: 13 cm materiál: silikon mix barev: oranžový, růžový, modrý, zelený Pokud jste hledali pomocníka pro snadné oloupání česneku, je to právě tento loupač. Stroužek česneku pouze zbavíte tvrdého konce, vložíte do loupače a krátkým poválením zbavíte slupky. Vyrobeno z prvotřídního silikonu, vhodné do myčky.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příprava potravin |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.01 kg |
| EAN: | 8595599102195 |
| Hloubka přepravní: | 3,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,015 kg |
| Objem přepravní: | 0,15925 dm3 |
| Šířka přepravní: | 3,5 cm |
| Výška přepravní: | 13 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
