loupač česneku pr.3,5x13,5cm silikon RED CULINARIA
Kód: MA-368884
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Silikonový loupač česneku CULINARIA red, rozměry: délka 13,5 cm, průměr 3,5 cm. Česnek zbaví slupky lehkým poválením snadno a rychle, oloupané stroužky česneku jsou během pár vteřin připraveny k dalšímu zpracování. Silikon je velmi populární materiál, který pro své jedinečné vlastnosti našel své uplatnění i v kuchyni. Vyrábí se z něj různé druhy forem na pečení, vály a válečky na těsto, stěrky, mašlovačky, různé druhy kuchyňské náčiní a mnohé další výrobky.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příprava potravin |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 8591022343135 |
| Hloubka přepravní: | 14 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,027 kg |
| Objem přepravní: | 0,224 dm3 |
| Šířka přepravní: | 4 cm |
| Výška přepravní: | 4 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
