loupač pomerančů nerez rukojeť dřev.
Kód: MA-243051
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
loupač pomerančů nerez rukojeť dřev. délka: 20 cm materiál: nerez, dřevo Loupač pomerančů slouží ke snadnému odstranění slupek z citrusových plodů.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příprava potravin |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 8594014110357 |
| Hloubka přepravní: | 2,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,05 kg |
| Materiál: | nerez |
| Objem přepravní: | 0,298125 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka přepravní: | 4,5 cm |
| Typ: | kuchyňské pomůcky |
| Typ nástroje: | škrabka |
| Výška přepravní: | 26,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
