louskáček na ořechy a jedlé kaštany 18cm nerez CULINARIA
Kód: MA-327260
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Louskáček na jedlé kaštany a ořechy CULINARIA o délce 18 cm, je z nereové oceli, vhodný pro louskání syrových jedlých kaštanů, ořechů různých druhů a velikostí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské náčiní |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| EAN: | 8591022593158 |
| Hloubka přepravní: | 18 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,115 kg |
| Objem přepravní: | 0,378 dm3 |
| Šířka přepravní: | 6 cm |
| Výška přepravní: | 3,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
