lžíce 33cm nylon + nerez
Kód: MA-368413
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Lžíce 33 cm nylon + nerez. materiál: nylon + nerez Lžíce - moderní jednoduchý design vhodný do každé kuchyně. Materiál - nylon, tmavě černé barvy, držadlo vyrobené z nerezove oceli. Vhodné do myčky.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náčiní a pomůcky pro pečení |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| EAN: | 8591022310922 |
| Hloubka přepravní: | 37 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,06 kg |
| Objem přepravní: | 1,1655 dm3 |
| Šířka přepravní: | 7 cm |
| Výška přepravní: | 4,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
