lžíce 30cm BRILLANTE bambus
Kód: MA-287484
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
lžíce 30 cm BRILLANTE, bambus. délka: 30 cm šířka: 6 cm materiál: bambusové dřevo Dřevěná bambusová lžíce Brillante Bamboo je vhodná na každodenní použítí, při přípravě různých pokrmů. Lžíce je vyrobena z bambusu a je opatřena praktickým okem pro zavěšení.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské náčiní |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 8591022473894 |
| Hloubka přepravní: | 34 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,04 kg |
| Objem přepravní: | 0,408 dm3 |
| Šířka přepravní: | 8 cm |
| Výška přepravní: | 1,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
