lžíce 31cm nylon HANDY
Kód: MA-287487
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Lžíce 31 cm, nylon, HANDY. délka: 31 cm materiál: nylon PA66 Nylonová lžíce HANDY. Praktické očko pro možnost zavěšení. Náčiní se snadno udržuje, lze mýt v myčce na nádobí. Maximální teplota: do 210°C.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náčiní a pomůcky pro pečení |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 8591022620502 |
| Hloubka přepravní: | 31 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,03 kg |
| Objem přepravní: | 0,9765 dm3 |
| Šířka přepravní: | 7 cm |
| Výška přepravní: | 4,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
