lžíce 31x7cm AKCENT nerez
Kód: MA-337240
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Lžíce AKCENT 31 x 7 cm vyrobená z nerezové oceli, je určena pro profesionální i domácí použití. Lžíce je opatřena praktickým očkem pro možnost zavěšení, snadno se udržuje a lze mýt v myčce na nádobí. Řada kuchyňského náčiní AKCENT splňuje náročné požadavky profesionálů a je vhodná i pro domácí použití. Jednoduchý funkční design zabezpečuje nadčasovost a dlouhou morální i kvalitativní životnost všech výrobků.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náčiní a pomůcky pro pečení |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.11 kg |
| EAN: | 8591022462652 |
| Hloubka přepravní: | 36 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,114 kg |
| Objem přepravní: | 1,26 dm3 |
| Šířka přepravní: | 7 cm |
| Výška přepravní: | 5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
