lžíce 32cm nerez
Kód: MA-399898
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
délka: 32 cm materiál: nerez očko na zavěšení Servírovací lžíce je vhodná pro nabírání a servírování menšího množství, lze ji také použít při přípravě a prezentaci pokrmů.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náčiní a pomůcky pro pečení |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.09 kg |
| EAN: | 8590419400741 |
| Hloubka přepravní: | 4,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,09 kg |
| Kuchyňské pomůcky: | nástroje |
| Objem přepravní: | 1,08 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka přepravní: | 7,5 cm |
| Typ: | kuchyňské pomůcky |
| Typ nástroje: | naběračka |
| Výška přepravní: | 32 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
